AGOR SOFTWARE - Anasayfa
Her Gün- 09:00 - 22:00

BİZE DAİR

Bize Dair

AGOR SOFTWARE, 2020 yılının başlarında kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Kuruluş amacı, yazılım sektörüne farklı bir esnaflık anlayışı ve farklı bir vizyon katmak isteyen firmamız; Bu konu da bir çok başarıya imza atmıştır. Birbirinden güzel sosyal sorumluluk projelerine kısa sürede öncülük ettik. Yazılım ve reklamcılık alanında işinin ehli insanlarla kurulu harika bir ekip topladık. Müşterilerimize daima kaliteyi taahhüt ettik ve bunu her zaman da başardık. Sizler için çalıştık ve sizler için çalışmaya da devam edeceğiz.
image
7/24 Canlı Destek Hattı

7/24 Canlı destek hattımız ile günün hangi vakti olursa olsun bizim ile iletişime geçip teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

image
Takım Arkadaşlarımız

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile özgün içerikler ve yazılımlar üretiyorlar.

image
Yüksek Performans

Yazılımlarımız güncel teknolojiler ile sürekli güncellenerek tam fiyat performans ürünlerimizi deneyin.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler ?

Bir kaç firma değiştirdikten sonra AGOR SOFTWARE'ı tercih ettik. Firmamızın tüm dijital ihtiyaçlarına çok hızlı çözümler ürettiler. Teşekkür ederiz.
author
Ömer KONMUŞ
Panemor Makina Bölge Müdürü
Çok profesyonel çalışan bir firma. Kurumsal web sitesi hizmetini birkaç gün içerisinde teslim ettiler. Çok memnun kaldık.
author
Abdullah ÇELİK
Sahhan Yemek Firma Sahibi
Çok farklı ve özgün bir çalışma şekilleri var. Bugüne kadar bir çok ajans ile çalıştım. Bu kadar özverili bir firma ile tanışmamıştım. Emeğinize sağlık.
author
Ahmet ÇİÇEK
Güvenduy İşitme Cihazları Firma Sahibi